Te fundit
Shfletuesi po ngarkohet!
Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari në Kanada
3 minuta
Del emri i një ministre shqiptare, që 'ka punuar si balerinë në klube nate'
2 ore
Mediat greke shkruajnë se ministrja shqiptare e Mbrojtjes, Mimi Kodheli është shumë e interesuar në çështjet e femrave që kalojnë vështirësi dhe dalin në krye. “Para 25 vitesh, ajo ishte një balerinë e bukur që punonte në Syngrou A
Pas thirrjeve të Presidentit Erdogan, turqit djegin dollarin (fotot)
3 ore
Lira turke ka parë dobësim pas paqendrueshmërive politike si edhe futjes në luftë të Turqisë në frontin e Sirisë. Ditët e fundit një euro u këmbye me 3.9 lira, kurse 1 dollar me mesatarisht 3.6 lira. Ky ndryshim i fortë në kursin e k
Kishin 10 vjet që nuk bënin seks, veprimi i burrit të lë pa fjalë
3 ore
Arsyet pse femrat refuzojnë partnerin në shtrat... e para është shqetësuese
3 ore
Dieta me patate, për 3 ditë mund të humbasësh 5 kg
3 ore
Shënon gol gjatë ndeshjes, humb jetën pas pak minutash në fushën e lojës
1 dite
Kontroll i papritur në tribuna, polica “çarmatos” ultrasit e Tiranës dhe ja çfarë u gjen
1 jave
Policia e Tiranës duket se e ka marrë seriozisht kontrollin dhe sigurinë në derbi. Sapo ultrasit bardheblu kanë filluar të futen në stadiumin “Selman Stërmasi”, me një kontroll të befasishëm, policia ka arritur të “çarmatosë” gr
EKSKLUZIVE: Ja sa para do të ofrojë klubi italian për Diego Costa
1 jave
Interi po zhvillon deri më tani një edicion me shumë luhatje në Serie A. Për këtë arsye gjatë pronarët kinez po synojnë të ndërhyjnë me forca të shumta për të përmirësuar cilësinë e skuadrës. Sipas mediave britnaike objektiv
A ju kujtohet Marisoli, aktorja që çmendi burra e gra? Ja ç'ndodh me të sot
3 ore
E mbani mend Noçen e Big Brother? Shikoni sa ka ndryshuar tani (Foto)
22 ore
E mbani mend këtë djalë? Sot ky 10-vjeçar i ka shpëtuar jetën babait të tij
9 minuta
Nëna po mësonte vajzën të kalonte rrugën, por aty ndodh më e tmerrshmja
2 ore
Shtatë gjëra të cilat nuk e keni ditur që mund t’i bëni në Facebook
7 ore
A e dini çka tregon logoja e veturës “Audi”?
21 ore
Më të lexuarat
Fjalimi i Enver Hoxhes që tronditi botën
2 dite
Bakllava e shpejtë
1 dite
Rrëfimi prekës/ Babai i Kristit që humbi jetën në Vlorë: Ishte shëtitja e fundit e djalit tim
2 dite
Tronditet Golemi, burri vetëvaret në banesë, ja letra prekëse që la për të gjithë!
2 dite
Temat
Aksident ajror
Chapecoense
Ergi
Lajme
Lifestyle
Trump