Këshilla
Pastroni dhëmbët dhe erën e keqe vetëm me 1 përbërës
2 dite
Mjaltë me hudhra: Ja përfitimet shëndetësore që merrni nëse bëni këtë trajtim 7 ditor!
2 dite
Në postimet e mëparshme janë përmendur disa herë përfitinet e shumta shëndetësore që sjell konsumimi i hudhrës dhe mjaltit, por kombinimi i të dyjave bashkë mund t’ju duket paksa i çuditshëm! Në fakt, kombinimi i hudhrave me mjalti
Sekreti i gjyshes: Shtoni vetëm 1 lugë gjelle nga ky përbërës dhe patatet mund t’i piqni pa vaj!
2 dite
Patateve të pjekura vështirë t’u rezistosh. Janë një ushqim shumë energjik i cili duhet të zëvendësojë karbohidratet e tjera (bukë ose makarona). Kur ato janë bërë në furrë, kaloritë shtohen, sepse atyre duhet t’u shtojmë edhe
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti