Dieta
Si të pastroni zorrën e trashë dhe të humbisni 9 kg në vetëm 3 javë
2 dite
Humbni 2.7 kg për 3 ditë vetëm me këtë dietë magjike
1 dite
Me siguri që do të ishte një fitore e madhe për të gjithë ju që e keni me emergjencë humbjen e kileve të tepërta. Njihuni me dietën magjike  me vezë të ziera që do t’ju ndihmojë të riktheni trupin tuaj në formë. Me anë të kë
Kjo dietë mund të jetë çelësi për dobësim? Ja çfarë thonë dietologët!
2 dite
Kjo dietë e projektuar nga nutricionistia Angela Dowden, fokusohet në konsumimin e ushqimit  pesë herë në ditë. Ju gjithashtu duhet të konsumoni pesë racione fruta dhe perime në ditë. Nga kjo dietë pritet të humbisni dy kilogramë në
Temat
Bankë
Derbi
Lajme
Moti
Vjedhja