Mrekullia e jetës: Fotoja që po thyen rrjetin
2 dite
Rrëfimi tronditës i 16- vjeçares: Seks me burrin e martuar, më tremb ajo që kërkon
1 dite
Foto ilustruese Një 16- vjeçare ka rrëfyer historinë e saj tronditëse teksa shprehet se është një lidhje intime me një burrë 15 vite më të madh se veten si dhe të martuar. Ajo shprehet se e ka njohur përmes një sajti online në të
“Sarasvatiçandra”, Kumud i rikthen kujtesën Sarasvatit… ja çfarë do ndodhë nesër
18 ore
Deni, Kusum, Kabir dhe Anushka tregojnë historinë e jetës së Sarasvatit me anë të shfaqjes. Sarasvati qan kur sheh momentin kur ajo largohet nga jeta e Sarasit për shkak të Gumanit. Ajo pyet kush është kjo grua për Gumanin. Dugba i thotë
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri