Marrëdhënie
Historia +18/ 15-vjeçarja: Kunati më vinte fshehurazi, më futej në krevat dhe…
1 dite
Tiranë, 12-vjeçarja ikën nga shtëpia, policia e gjen në hotel. Deklarata e saj do ju befasojë
17 ore
Një 12-vjeçare, e cila ishte larguar nga shtëpia e saj prej 3 ditësh është gjetur nga policia në një hotel në “Rrugën e Kavajës” ditën e sotme. Fjona D. 12 vjeçe ishte larguar me të dashurin e saj 10 vjet më të madh, student nga
Histori erotike +16 /Ja si ma mori virgjërinë babai i shoqes së ngushtë
18 ore
Dua të tregoj diçka që nuk ja kam treguar, askujt, kurrë. Tani jam e martuar, jam rreth të 40-tave. Atëherë isha e vogël, vetëm 14vjeçe,ndaj dhe skam guxuar t’ia them kujt, atë që më pati ndodhur atëherë. Ishte viti 1988, atëher
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti