Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por…
2 dite
Tmerrohen peshkatarët në Vlorë, ja çfarë u kapi sot rrjeta në det
4 ore
Mëngjesin e sotëm është gjetur një trup i pajetë pranë ishullit të Sazanit. Kufoma, e cila ndodhej brenda në ujë, ka rënë në rrjetën e peshkatarëve, të cilët janë tmerruar kur e kanë parë. Sipas policisë mësohet se trupi ka
Investigimi i Qiriu.net/ Të dhëna shokuese mbi importin e mishit të kalbur, hipopotami e bualli që shitet si prodhim vendi i freskët
1 dite
Thellohet skandali me mishin e paketuar e të kalbur që importohej nga Brazili. BBC dhe Reuters raportojnë se vendet e BE-së dhe Kina kanë pezulluar importin e mishit që vinte nga Brazili. Sipas artikujve të botuar në ‘bbc.com’, ‘reurt
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri