Receta
Si t’i hiqni përgjithmonë mustaqet me të bardhë veze
20 ore
Kjo është ëmbëlsira më e thjeshtë në botë: Shija është fenomenale!
16 ore
Jemi befasuar se si e kemi bërë këtë recetë: Nevojiten: – 5 vezë,– 5 lugë sheqer,– 5 lugë miell,– 2 lugë kakao,– 1 qese pluhur për ëmbëlsira,– 500 ml qumësht. Për shtojcë: – 250 g sheqer– 500 ml ujë,– Sheqer va
Kjo përzierje do t’ju ndihmojë të humbisni 16 cm bel (receta)
2 dite
Me kalimin e viteve është gjithnjë e më shumë e mundur që të shtoni peshë, sidomos në ato vende ku nuk duhet. Rreth belit dhe zonës së barkut, është edhe pozicioni ku dhjami i tepërt, nuk mund të hiqet kollaj.Por kjo përzierje ësht
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti