Showbiz
"Vrima është ashtu siç është zhvirgjëruar para disa viteve" - Degjeneron biseda me kengetaren shqiptare
1 dite
Ndodh e pabesueshmja/ Valbona Selimllari mbulohet me shami (Foto)
2 dite
Ajo është pa diskutim një nga femrat shqiptare më të bukura. Me vitet Valbona Selimllari nuk e ka humbur shkëlqimin e saj dhe bukurinë e saj natyrale. Kjo vërtetohet dhe nga postimet e ish Miss-it. Valbona ka postuar në Instagramin e saj n
FOTO/ Kryefamiljari tmerrohet nga këngëtarja shqiptare: ‘Më duket sikur po shoh porno, turp!’
19 ore
Një kryefamiljar, teksa është ulur sot në mbrëmje për të parë ndonjë program televiziv e për t'u çlodhur paksa, është irrituar me atë që ka parë. Më saktë, është veshja e këngëtares Albërie Hadërgjonaj në spektaklin "Your fa
Temat
Bankë
Derbi
Lajme
Moti
Vjedhja