RREFIMI/ Ardit Gjebrea: Ja arsyeja pse nuk këndoj më, momenti më i vështirë në jetën time dhe si u keqkuptua intervista ime me Marjan Rrokun
2 dite
Zbulohet letra e italianes që Enveri i kërkoi fejesë: Të lutem më liro burrin nga burgu
2 dite
Sipas rrëfimit të Xhakomino Pozelit, portierit të famshëm të Kombëtares shqiptare që fitoi Ballkaniadën në 1946-­ën, Aldo Renato Terrusi në librin e tij “Brenga ime shqiptare” tregon se pas arrestimit të të atit, e ëma Aurelia dhe
Kujdeset për nënën me probleme mendore që 10 vjeç: Historia e dhimbshme e Ermalit
23 ore
I ftuari i sotëm në emisionin “Me zemër të hapur” ishte Ermali, një djalë, i cili qysh prej moshës 10-vjeçare, kujdeset i vetëm për nënën e tij të sëmurë. Midis varfërisë dhe papunësisë, Ermali tregoi i përlotur historinë e
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti