Intervista
RREFIMI/ Ardit Gjebrea: Ja arsyeja pse nuk këndoj më, momenti më i vështirë në jetën time dhe si u keqkuptua intervista ime me Marjan Rrokun
2 dite
Blendi Fevziu i shantazhuar nga pronari i "Klan"? Ja si përgjigjet gazetari për rrogën e tij
22 ore
Gazetari Blendi Fevziu i ka dhënë edhe njëherë përgjigje gjithë kureshtarëve për pagesën e tij. I pyetur për pagat e larta të gazetërave, pas denoncimit edhe të rastit të deputetit Alfred Peza, i cili bleu 1 milion dollarë aksione me
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti