Kronikë
“Fli nga mua sot”, shqiptari mbyll në shtëpi dhe përdhunon për 6 orë një transeksual
18 ore
VIDEO/ Shkatërrohet grupi i vlonjateve që shiste drogë në Itali e Gjermani. Ja e pamjet arrestimeve
2 dite
Këto janë pamjet e operacionit të policisë që u zhvillua në Itali, Shqipëri e Gjermani ku janë vënë në pranga 11 persona. Pas disa muaj hetimesh, policia italiane bashkë me policinë shqiptare dhe atë gjermane kanë shkatërruar një
Identifikohet kufoma e gjetur në Plazhin e Zvërnecit, pronar i një bilardoje në Vlorë (Emri -Foto)
2 dite
Identifikohet i vdekuri i gjetur në bregdetin e Zvërnecit më 9 mars. Quhet Loni Isai, 32 vjeç, pronar bilardoje në Vlorë. Ai banonte në fshatin Gjorm dhe ishte zhdukur që nga muaji shkurt. Identiteti u zbulua pas rezultateve të ADN-së. N
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri