Kuriozitete
"Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
2 dite
"Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
1 dite
-Selimi i kerkon dhogari Xhananit pse i beri ato dhe i kerkon te shkoje ti tregoje Melekut te verteten. -Kijmete kerkon qe Elifi te kujdeset dhe te ushqehet mire. -Defne shpeton nga aksidenti dhe merr Exhene dhe shkojne tek Soneri. -Defne i kerkon
Shkencëtarët: S’do ketë seks pas 20 vitesh, ja si do lindin fëmijët!
2 dite
Pas 20 vitesh, njerëzit nuk do bëjnë më seks. I këtij mendimi është Profesor Henry Greely i cili beson se pas 20 vitesh, shumica e fëmijëve do të konceptohen në një laborator, e nuk do jetë më e nevojshme që të konceptohen përmes m
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti