Fakte
"Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
2 dite
"Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
1 dite
-Selimi i kerkon dhogari Xhananit pse i beri ato dhe i kerkon te shkoje ti tregoje Melekut te verteten. -Kijmete kerkon qe Elifi te kujdeset dhe te ushqehet mire. -Defne shpeton nga aksidenti dhe merr Exhene dhe shkojne tek Soneri. -Defne i kerkon
"Nje Pjese e Imja" Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne ... ja cfare do te ndodhe neser
17 ore
-Defne i permend Sonerit gruan dhe femijen  e humbur ai fillon te bertas. -Kahraman ka shume probleme Jakupi e mbeshtet ate me shume se te gjithe, me ne fund marredheniet midis dy vellezerve jane mire. -Selim mundohet ne te gjitha menyrat te beje
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti