Çudira
Personat me këtë grup gjaku janë ‘kafshë’ në seks
2 dite
FOTO +18/ Zgjidhe në vitrinë, bëj seks dhe ik. Jeta e ‘shthurur’ në Hollandë
2 dite
Hollanda padyshim që njihet si shteti më liberal në botë. Prostitucioni dhe kanabisi janë dy gjëra normale për këtë shtet, ndërkohë që në vendete tjara dënohen me ligj. Këto foto do t’ju habisin fare. Kjo është rruga më e famshm
Tmerrohet gruaja, fotografinë e babait të saj të vdekur e gjen në pako të cigareve (Foto)
2 dite
Një grua e tronditur pretendon se një paralajmërim i tmerrshëm i ngjyrosur në pako cigaresh nëpër botë është i babait të saj të vdekur. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, nëna e dy fëmijëve Jodi Charles, 42 vjeç, is
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti