Politikë
"Nesër Edi Rama jep dorëheqjen me një fjalim historik"
1 dite
Facebook-u po çmendet pas bukuroshes që ishte sot në krah të Bashës (Foto)
2 dite
Shumë prej "xhaketave të vjetra" të demokratëve mungonin sot në protestën e opozitës në sheshin "Shqiponja" përfshirë edhe Sali Berishën, por në krah të Bashës u pa një vajzë simpatike sot, e cila tërhoqi jo pak vëmendje në rrjetet
Zbulohen prapaskenat, Rama pranoi shtyrjen e zgjedhjeve deri në 16 korrik, por…
1 dite
Katër negociata sa në Kryesinë e Kuvendit, selinë e Partisë Demokratike dhe së fundmi në Pallatin e Kongreseve nuk rezultuan të mjaftueshme që Edi Rama dhe Lulzim Basha të arrinin një pakt politik mes tyre. Por çfarë ka ndodhur në ta
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti