Skënderbeu shiti Latifin, zëvëndësuesin e tij e gjen në Superligë, paguan 120 mije euro
1 dite
E donte Kukësi, por e rrëmben sërish Skënderbeu, futbollisti del në stërvitje në Korçë
2 dite
Ditën e djeshme në Korçë është  shfaqur një fytyrë e re për sa i përket portës dhe pritet që zëvendësuesi i Shehit të jetë korçar. Bëhet fjalë për Ilia Melkan, 27- vjeçari që prej vitesh luan në Greqi. Në sezonin e kaluar, a
Skënderbeu e mori Demten me vete në Zagreb, ja çfarë bën Kukësi
1 dite
Skënderbeu e ka ndarë mendjen: Benejam Belai Demte mund të jetë lojtari i fundit që do të regjistrohet të mërkurën, për dy sfidat kundër Dinamos së Zagrebit në Europa League. Pasi e ka parë me kujdes në stërvitje, trajneri Ilir Daja k
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti