Futbolli shqiptar
Premtimi i çmendur i tifozit kuqezi: Po mundëm Italinë, do fle me ... (FOTO)
1 dite
E turpshme dhe skandaloze/ Andi Lila tallet keq me priftërinjtë
1 dite
Skandal me fenë në Kombëtaren shqiptare. Lojtarët kuqezi, Andi Lila dhe Armando Sadiku, dy ditë para ndeshjes me Italinë janë shfaqur në një video “live” të publikuar në rrjetin social “Facebook” nga Hoxhë Ahmed Kalaja, që aktual
Surpriza e De Biazit, ky është formacioni që testoi dje si titullar për ndeshjen me Italinë
2 dite
Të premten Shqipëria do të luajë përballë Italisë, ndeshje e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”. Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Xhani De Biazi tashmë kanë nisur përgatitjet intensive. Megjithatë për italianin n
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri