Futbolli botë
Barcelona thyen tabunë, fiton pas 10 viteve në Anoeta ndaj Sociedadit (Video)
15 ore
Dortmundi insiston për yllin francez
15 ore
Borussia Dortmund kërkon ta përforcojë edhe më shumë fazën ofensive. Emri më i ri në listën e dëshirave të klubit gjerman është talenti francez, Kylian Mbappe. 18-vjeçari ka shkëlqyer me Monacon në Ligue 1 dhe në garat evropiane
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti