Shumë nuk e besojnë, por është realisht i njëjti person…

Më herët gjatë kësaj jave, Simone Anderson postoi një video ku tregoi transformimin e saj të pabesueshëm nga rënia në peshë.

Ndryshimi i pamjes së saj të jashtme ishte kaq ekstrem, sa një pjesë e madhe e njerëzve e kanë të vështirë ta besojnë se bëhet fjalë për të njëjtin person.

simone

Simone, një 24 – vjeçare me profesion parukiere nga Zelanda e Re e nisi “rrugëtimin” e saj për të rënë në peshë në Gusht të 2014 – ës.

simone3

Në atë kohë, ajo peshonte 169 kilogramë dhe falë vullnetit të hekurt dhe një diete ushqimore të shëndetshme e të kontrolluar, ajo arriti të binte plot 92 kilogramë, duke u transformuar në një tjetër njeri./Qiriu.al

Lifestyle
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti