Nga dita e premte moti nuk do t'ju favorizojë shumë, ja parashikimi

moti-300x175

Sot dhe neser, i gjithe vendi do te dominohet nga mot kryesisht i kthjellet, here pas here do te kete kalime vranesirash, me te dukshme ne zonat malore.

Parashikohet qe dita e premte si edhe fundjava te dominohen nga vranesira dhe shira te perkoheshem. Me te dukshme ne jug dhe juglindje te vendit.

Temperaturat e ajrit do te jene te larta deri te premten kur pritet renie e ndjeshme e tyre, sipas Meteoalb.

Lifestyle
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti