Arsenali pritet të largoj këtë sulmues

arsenal

Yaya Sanogo mund të largohet nga Premierliga në janar.

23 vjecari, që është huazuar tek Crystal Palace, Ajax dhe Charlton, ende nuk ka regjistruar asnjë paraqitje për skuadrën e drejtuar nga Arsene Wenger këtë edicion.

Dhe Saint-Etienne është duke e përcjellë situatën e tij, duke lënë të kuptohet se ai ka gjasa të transferohet në Ligue 1.

Sport
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri