Arsenali pritet të largoj këtë sulmues
Qiriu.net

arsenal

Yaya Sanogo mund të largohet nga Premierliga në janar.

23 vjecari, që është huazuar tek Crystal Palace, Ajax dhe Charlton, ende nuk ka regjistruar asnjë paraqitje për skuadrën e drejtuar nga Arsene Wenger këtë edicion.

Dhe Saint-Etienne është duke e përcjellë situatën e tij, duke lënë të kuptohet se ai ka gjasa të transferohet në Ligue 1.

Ju sugjerojmë
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti