Djaloshi i vogël habit botën. Gjyqtari i thotë të largohet nga fusha por ai i suprizon të gjtihë (VIDEO)

auto_Screenshot_61481653622-480x268

Murtaza Ahmadi ka qenë sensacioni i mbrëmjes në ndeshjen miqësore ndërmjet Barcelonës dhe Al Ahlit.

Ka ndodhur jë moment shumë interesant është parë para fillimit të ndeshjes.

Murtaza e vuri topin në qendër për të nisur ndeshja dhe arbitri i tha që të dilte nga fusha.

Mirëpo, ai vrapoi sërish te Messi dhe e kapi për dore duke mos dashur të largohej.

Ai nuk e kuptonte futbollistin që i bënte me shenjë që të dalë nga fusha, arbitri i disponuar e mori në krahë dhe e dërgoi jashtë vijës.

Kliko dhe shiko videon.

Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti