FOTO/ Tradhëtia e rëndë që po trondit Portugalinë. Motra i bën gjëmën Cristiano Ronaldos, kapet duke bërë seks...

 

Cristiano Ronaldo kohët e fundit po kalonte formë të mirë si brenda dhe jashtë fushave, por jo gjithçka po shkon ashtu siç duhej për portugezin.

Sipas “TV 7 Dias”, ylli i Real Madridit është shumë i inatosur me motrën e tij, këngëtaren Katia Aveiro, e cila është mësuar se ka bërë seks me të dashurin e saj pikërisht në shtatin e futbollistit.

Këtë e ka zbuluar vetë ish i dashuri i Katias gjatë një emisioni televiziv në Portugali.

Ai i kishte kërkuar të bënin seks në dhomën e gjumit të Ronaldos, në shtëpinë që ai ka në Porto.

Sport
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti