Receta magjike për të humbur 5 kg në vetëm 7 ditë
Qiriu.net

receta_1

Sipas dietologëve, kjo është një recetë magjike me të cilën ëndrra e humbjes së shpejtë të kilogramëve të tepërt bëhet realitet.

Do t’ju duhet:

1 lugë gjelle kanellë pluhur

250 ml ujë të zier

2 lugë gjelle mjaltë

Përgatitja e pijes:

Shtoni një lugë gjelle kanellë pluhur në 250 ml ujë të vluar. Lëreni pijen të ftohet dhe shtoni aty 2 lugë gjelle mjaltë (kur të ftohet). Këtë pije konsumojeni çdo ditë në mënyrë që të humbisni peshë. Rezultatet së shpejti do të jenë të dukshme. Thuhet se eshte receta magjike për të humbur 5 kg në vetëm 7 ditë Ndajeni këtë recetë me miqtë tuaj nëse ju duket e vlefshme!

Ju sugjerojmë
Shëndet
Temat
2017
Aleppo
Berlin
Dhuna
Lajme
Lifestyle
Moti