Harrojini dietat e mundimshme, ja si të keni bark të sheshtë për 15 minuta!

bark

Të gjith ata që vuajnë nga kilet e tepërta në zonën e barkut , shpesh janë në kërkim të mënyrave të ndryshme për të minimizuar këtë problem. Çelsi gjendet në përbërësit e thjeshtë të kuzhinës tonë, mjafton t’i hedhim një sy të detajuar produkteve që përdorim çdo ditë…

Pini uthull molle: Uthulla e papërpunuar e mollës ju ndihmon të largoni helmet nga trupi. Po ashtu ndihmon të mposhtni urinë duke e bërë të përsosur si pije mesdite, shpjegon Karen Cummings Palmer, eksperte e nutricizmit, shëndetësisë dhe bukurisë për brendin “STRIPPD” . Krijoni një tonik dhe shtoni një lugë ujë gjelle me ujë të vakët me pak shafran dhe pak mjaltë. Po ashtu, në lëng shtrydhni gjysmë limoni dhe e pini me ujë të vakët para gjumit.

Çaji i gjelbër është gjithashtu një aleat i përsosur kur vjen puna për të eliminuar kilet e tepërta të barkut: Çaji i gjelbër është pasur me antioksidues dhe kafeinë natyrale, e cila stimulon metabolizmin për të shkrirë kilogramët te tepërt përreth belit dhe stomakut.

Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti