Rey Manaj i befason të gjithë me ekipin e ri

Rey Manaj është larguar nga Peskara, ku nuk mundi dot të gjejë veten, për tu rikthyer sërish tek zikaltërit e Interit, që zotërojnë kartonin e lojtarit.

Pas kthimit të Manajt te Interi, për lushnjarin është interesuar Perugia që bën pjesë në Serina B, një ekip që po kërkon të përmirësojë forcën sulmuese dhe që ka zgjedhur Manajn si një mundësi të artë.

Të përditshmet italiane bëjnë me dije, se kanë nisur bisedimet mes klubit dhe lojtarit, por ende nuk ka diçka zyrtare.

Sport
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri