Flamurtari sjell ne Vlore ish yllin e futbollit italian

flam_1

Tashme futbolli i kampionatit shqiptar eshte drejte profesionalizimit te saj duke e bere nje kampionat dhe me te ' forte ' duke pretenduar te nxjerr ekipe per tu perballur me ato europiane . Kete po bene dhe administratori i ekipit te Flamurtarit z.Sinan Idrizi duke pasur si qellim ngritjen e ekpit ne nivele me te larta duke investuar me shume  . Burime konfindenciale na raportojne qe z. Idrizi eshte ne bisedime me lojtarin italian Antonio Cassano i cili ka qene pjese ekipeve te me forta europiane si Milan, Real Madrid dhe Inter etj . Pritet ne oret ne vazhdim per zbardhjen e bisedimeve midis drejtuesve te Flamurtarit dhe lojtarit i cili sot ndodh ne Vlore

 casano

Sport
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri