Pamje të tmerrshme kur sulmuesi vret njerëzit në aeroportin e Floridas (+18 Video)

pa_1483947418-5400431

Janë 22 sekonda pamje të tmerrshme nga sulmi me armë në aeroportin e Floridas nga ish-ushtaraku Esteban Santiago, i cili me pistoletë në dorë qëllon udhëtarë të rastësishëm. 

Pamjet janë filmuar nga një kamera e sigurisë së aeroportit Fort Lauderdale në Florida, ku u vranë 5 persona dhe 6 të tjerë u plagosën rëndë.

Esteban Santiago mund të dënohet me vdekje në Florida, ose minimumi që ai mund të dënohet është burgimi i përjetshëm.

Lajme
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti