Nuk keni kohë dhe hani sufllaqe? Kjo recetë e thjeshtë dhe e shpejtë është zgjidhja

Të gjithë themi se kur shkojmë në punë nuk marrim shpesh bukë me vete sepse nuk kemi kohe.

Por ka disa receta shume të thjeshta që nuk te lodhin aspak dhe përgatiten shumë shpejt.

Njera nder to, e pasur ne vitamina dhe vlerat e duhura ushqyese, eshte edhe kjo sallate. Ajo do ju ngope per disa ore dhe do ju usheqeje shendetshem, ne vend te fastfood apo picave ne zyre, shkruan Qiriu.net.

Perberesit:

Sallate jeshile

Peshk ton

Domate, kastravece

Speca,rrepe

Mandarina kineze

Fara liri

Vaj, aceto kripe

Ju befte mire!

Qiriu.net

 

Lifestyle
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri