"Kcejna mbi tavolina", shikoni si harbohen femrat në lokalet e natës në Tiranë

Te rinjte dhe te rejat ne ditet e sotme i frekuentojne shpesh lokalet e nates me muzike live.

Argetimi eshte nga format me te ndryshme, e ne varesi te kengeve pershtatet edhe kercimi e ritmi i trupit.Qiriu.net sjell nje video nga nje prej lokaleve me muzike live ne Tirane, xhiruar diten e shtune mbrema.

Aty duket nje vajze qe ka hipur mbi tavoline, rrethuar nga shoqet, teksa kercen dhe ndjek ritmet e kenges qe thote "kcejna mbi tavolina". Burimet thane se ne kete moment, ishte vendosur ne sfond muzike ritmike dhe nje grup vajzash prane banakut po harboheshin per qejfin e tyre.

Qiriu.net

Lifestyle
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti