E kritikojnë se nxori gjoksin tek "Rudina", ja shpërthimi i Anxhela Peristerit (video)

anxhela me rudinen

Këngëtarja Anxhela Peristeri është komentuar gjatë ditës së sotme rreth pamjes së saj të jashtme në programin e “Rudina” të moderatores Rudina Magjistari.

Ajo është kritikuar për shkak të dekoltesë së theksuar me të cilën është shfaqur në emision. Megjithatë ajo nuk ka rezistuar pa reaguar pas gjithë atyre komenteve dhe përmes një postimi në Instagram është shprehur në këtë mënyrë: “Si nuk ma ngriti njeri bluzen të Rudina se per pak do dilja topless. Nejse nuk u mërzisni kaq shumë se nuk e bëj më. Do e kem mendjen këtej e tutje,”-shkruan këngëtarja në profilin e saj në Instagram.

Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin "Rudina' ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te asaj qe e ka quajtur kulaci magjik, duke ndare me publikun edhe pasionin e saj, gatimin.

Por me gjithe kete te ftohte, Anxhela kishte zgjedhur te vishte nje dekolte te hapur. Kjo i ka rene ne sy edhe prezantueses Rudina Magjistari e cila nuk e la pa komentuar veshjen e Anxheles:

"Sa fresket sa fresket paske ardhur!, i tha Rudina. "Po ta dija do vija pak me ndryshe, ia ktheu kengetarja.

Showbiz
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti