Dhëndri shokon dasmorët, ja çfarë i bën nuses së tij (video)

Nje lojë e cila ka ngjallur te qeshura dhe reagime te ndryshme gjate dasmes. Ishte momenti kur dhendri duhet ti gjente nuses tek kemba rripin e virgjerise dhe t'ja hiqte. Ai ka zgjedhur te fuse koken ne mes te kembeve te saj per ta realizuar qellimin, nje veprim qe shkaktoi te qeshura por edhe kritika.


Lifestyle
Temat
"Çadra e Lirisë"
Atentat në Londër
Champions League
Moti
Reforma në drejtësi
Shqipëri- Itali
Tahiri