Ndodh edhe kjo: 19 vjeçarja lind beben duke mos e ditur se ishte shtatzënë

Një 19-të vjeçare e ka përshkruar momentin kur e ka lindur foshnjen e saj, duke thënë se nuk e kishte ditur se është shtatzënë deri në momentin e lindjes.

Emma Crofts-Wilson, nga Zelanda e Re, ishte e vetme në shtëpi kur papritmas e kishte lindur, tani vajzën e saj 11 muajshe Hannah Marie Teira, shkruan Daily Mail.

Ajo kishte pasur dhimbje të mëdha në stomak dhe në shpinë një natë më parë.

Emma kishte parë se nga vagjina e saj, po dilte një kokë bebeje dhe e kishte ndjerë nevojën që të shtynte në mënyrë që të lindte

Më pas familjarët e saj kishin arritur në shtëpi dhe e kishin dërguar në spital, ku ajo i kishte dhënë jetë vajzës së saj.

Lifestyle
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti