Nuk e dinit, por kjo prezantuese është motra e Bes Kallakut

Të gjithë shqiptarët njihen me gjyshen aq shumë të dashur të Bes Kallakut, por pakkush e di që aktori i njohur i “Portokalli”-së ka edhe një motër. Madje, motrën e Besit me gjasa e keni parë në ekran dhe nuk e keni kuptuar...

Ana Kallaku është prezantuese e Radio Televizionit Scan. Ndonëse jo aq e famshme sa Besi edhe ajo e ka nisur rrugën e saj drejt famës gjatë viteve të fundit. Biondja simpatike, është e martuar dhe mama e një vogëlusheje, të cilën e kemi parë shumë shpesh përkrah aktorit dhe të fejuarës së tij Xhensila Myrtezaj. Sidoqoftë, nuk do ishte aspak çudi që në një të ardhme të afërt Anën ta shohim të sfidojë moderatoret më të njohura në Shqipëri

Showbiz
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti