Domenika tani një nënë, si është sot jeta e ish të dashurës së Seldit

Ata kanë qënë një nga çiftet më të përfolura të ‘Big Brother Albania’ duke qënë një ndër dyshet e para të krijuara nga ky format, por disa kohë pas daljes nga loja të dy i dhanë fund raportit sentimantal duke vazhduar jetët respektive.

Por, ndërkohë që Seldin e kemi më në fokus për shkak të angazhimeve të tij të vazhdueshme në muzikë, çfarë bën Domenika dhe ku po jeton ajo?

Ish-banorja vazhdon të jetojë në Romë ku edhe u transferua pak kohë pas përfundimit të lojës së ‘BBA’. Ajo është bërë nënë në vitin 2015 e një vogëlushi të adhurueshëm që e ka pagëzuar me emrin John.

Ajo ndan me fansat vazhdimisht foto me të birin si këto të fundit ku janë duke kaluar momente të këndshme në bregdet.

Showbiz
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti