Gazetari simpatik shqiptar rrëfehet për largimin nga Top Channel dhe sherrin me Amin

Drini Zeqo, i ftuar në INterview, ka folur për karrierën e tij po ashtu dhe për raportin me Amarda Toskën dhe si dhe për largimin nga Top Channel.

Top Channel mburret me idenë që është Top Channel, por unë paguhesha 2500 lekë të reja, një rrogë qesharake. Më erdhi një ofertë që ishte sa trefishi i rrogës që kisha, bëhet fjalë për rrogën 2001. Nga 2003 deri në 2006 punova tek Alsat”,- ka thënë Drini.

Moderatori ka treguar edhe për mardhënien që pati me Amin. Dy prezantuesit prezantuan bashkë një edicion të DWTS. Marrëdhënia e tyre pati një ngërç që në fillim dhe i pyetur nëse do të punonte përsëri me Amin, Drini u përgjigj “Jo” .

 

Nëse doni të dini më tepër për gazetarin bukurosh më poshtë  keni videon, ku ai ka treguar edhe rreth jetës private.

 

Showbiz
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti