Drini Zeqo kalon çdo limit, ja kush është femra të cilës do t’i bënte seks oral

drini

I ftuari i rradhës në INterview ka qenë moderatori Drini Zeqo.

 Ai ka folur për detaje të jetës së tij profesionale marrëdhënien me Amin dhe largimin nga Top Channel. Në pjesën e fundit të emisionit Drini u zhvesh nga kostumi i djalit serioz duke iu kthyer përgjigje pyetjeve pikante mbi seksin oral të moderatorit të emisionit.

Ai është pyetur se cilës femre të famshme shqiptare do t'i bënte seks oral.

Zgjedhja e Drinit mes opsioneve që i janë ofruar ka qenë paksa e vështirë, por mes Encës dhe Era Istrefit, ai ka zgjedhur këtë të fundit, e mes Alketa Veisiut dhe Vera Grabockës ka preferuar Verën, duke e cilësuar si "bishë’.

Showbiz
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti