Lajm i orës së vonë Skënderbeu prenoton në janar super talentin

download_5Skenderbeu shquhet si skuadra qe merret me zhvillimin e talenteve.

Mesohet se skuadra korcare ka arritur akordin me nje super futbollist dhe do e zyrtarizoje sapo te hapet merkatoja e janarit.

Behet fjale per Kristal Abazajn e Luftetarit. 21 vjecari do bashkohet me trajnerin Daja duke firmosur nje kontrate afatgjate.

Sport
Temat
"Çadra e Lirisë"
Big Brother
Champions League
Françesk Radi
Fushatë
Galaxy s8
Moti